Okulumuzda çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri için çeşitli branş dersleri verilmektedir. Bunlar:

1) İngilizce Dersi; Okulumuzda sürekli olarak bulunan ingilizce öğretmenimiz rehberliğinde her yaş grubuna yurt dışından gelen kitap setlerimiz ve bilgisayar desteği ile her gün yoğun ingilizce programı uygulanır. İngilizce öğretmenimiz dersler dışında da sürekli ingilizce konuşarak çocuklarımızın dil aşinalığını geliştirir ve çocuklarımızın ingilizceyi daha etkin şekilde konuşmalarını ve anlamalarını teşvik eder.

2) Jimlastik Dersi : Haftanın bir günü Smile Kids GYM spor klübünde profesyonel eğitmenler rehberliğinde çocuklarımız yaş gruplarına ayrılarak profesyonel anlamda jimnastik dersi alırlar. Bu sayede hem düzgün bir postür yapısına sahip olurlar hem de spora olan ilgileri artar, yetenekli çocuklarımız da bu yeteneklerini keşfetmiş olurlar.

3) Müzik, Orf Dersi ; Öğrencilerimiz çok çeşitli müzik ve ritm aletleriyle hem müzik ve ritm duygularını geliştirirler, hem müziğe yetenekleri varsa ortaya çıkarabilirler hem de kendilerini ifade etmenin çok daha farklı yolları olduğunu öğrenip kullanabilirler.

4) Satranç; 3-6 yaş grubu öğrencilerimiz için satranç dersleri verilmektedir.

5) Bale ve Dans Dersi : Haftanın bir günü tercih eden öğrencilerimiz için profesyonel bale öğretmenimizin okulumuza gelerek öğrencilerimize profesyonel anlamda bale eğitimi verdiği dersimizdir.

6) Seramik, Mozaik, Heykel Dersi : Haftanın bir günü Can Art Sanat Atölyesi öğretmenleri rehberliğinde kil, ahşap, kumaş vb. malzemelerle çocuklarımızın el becerilerini ve yeteneklerini geliştirdiği, çok çeşitli materyallerle yaratıcılıklarının desteklendiği dersimizdir. Öğrencilerimizin çalışmaları ile okulumuz süslenerek daha canlı, yaşayan bir okul haline geliyoruz.

7)Yüzme; Yaz okulu programımız çerçevesinde profesyonel spor külüpleri aracılığıyla yüzme dersi verilmektedir..

8)Çince;Okulumuzda çift dil öğretimi çerçevesinde Çince derlerine başlanmıştır.